MKL BAU podpisał kontrakt na dostawę i montaż konstrukcji stalowej i obudowy w Zabrzu.

“Firma MKL BAU otrzymała kontrakt na dostawę i montaż zaawansowanej konstrukcji stalowej z obudową, umożliwiającej wydajny przeładunek paliwa w elektrociepłowni w Zabrzu. Najnowocześniejsza technologia przenośników zapewni bezproblemową dostawę w trakcie operacji.”

Imię Nazwisko klienta
Prof. dr hab. n. med.

MKL BAU podpisała nowy kontrakt na dostawę i montaż konstrukcji stalowej i obudowy stacji przyjęcia, rozdrobnienia oraz segregacji paliwa przeznaczonego dla elektrociepłowni w Zabrzu. Wszystkie budynki będą posiadały technologię przenośników do systemu transportu paliwa.

Elektrociepłownia będzie napędzana głównie przez paliwo pochodzące z przetworzonych odpadów (RDF) i węgla. Używane będą mogły być również: biomasa i mieszanka paliw. Ilość odpadów RDF może być zwiększona do 50% całkowitego zużycia paliwa. Nowa elektrociepłownia zastąpi istniejące przestarzałe, czysto-węglowe jednostki w Zabrzu i w Bytomiu.

Całkowita wartość inwestycji to ok. 200 milionów Euro. Uruchomienie operacji handlowych planowane jest na koniec 2018 roku, kiedy to zaopatrzonych w ciepło zostanie 70 tys. Mieszkańców w Zabrzu i Bytomiu.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją o naszych realizacjach w Polsce:

https://www.linkedin.com/posts/mkl-bau-sp-z-o-o-_mkl-bau-epc-projects-activity-6790182339814260736-iBIM

This site is registered on wpml.org as a development site.