Stanowisko:

Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy:
Siedlce

Obowiązki:

  • Udział w procesie ofertowania i przygotowywania kosztorysów inwestycji
  • Sporządzanie przedmiarów oraz kosztorysów ofertowych na bazie dokumentacji otrzymanej od zamawiającego w zakresie, instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności
  • Wysyłanie zapytań ofertowych
  • Analiza ofert i sporządzanie zestawień
  • Poszukiwanie nowych podwykonawców, dostawców
  • Prowadzenie i uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość prawa budowlanego i norm branżowych
  • Umiejętność czytania projektów technicznych
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera i bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia na jednej z realizowanych przez nas budów

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    This site is registered on wpml.org as a development site.