Stanowisko:

Inżynier w Dziale Technicznym

Miejsce pracy:
Siedlce

Obowiązki:

  • Udział w opracowywaniu ofert
  • Analiza dokumentacji pod kątem wymagań technicznych na różnych etapach realizacji projektu
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji na budowy
  • Współpraca z kierownikami budów i kierownikami projektów
  • Koordynacja przepływu informacji wewnątrz i na zewnątrz firmy w zakresie projektu
  • Udział w spotkaniach technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość obsługi programów i przeglądarek plików ifc. nwd. dwg

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w realizacji ciekawych projektów w tym możliwość wyjazdów na budowy w Polsce i za granicą
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    This site is registered on wpml.org as a development site.