Certyfikaty oraz Innowacje

Polityka jakości w MKL BAU stanowi podstawę do doskonalenia celów firmy. Ściśle określona i przedstawiona wszystkim osobom tworzącym organizację pozwala na lepsze zrozumienie strategii działania firmy, jej misji, celów i zadań.
scroll

01 -

Zakładowa Kontrola Produkcji

Dbamy, aby nasz proces produkcji spełniał wysokie standardy wynikające z obowiązujących norm europejskich, a dodatkowo wymagań narzucanych przez naszych Klientów.

Prowadzimy ścisłą kontrolę procesów produkcyjnych. Nie tylko dbamy o najwyższą jakość wytwarzanych przez nas konstrukcji, ale również skupiamy się na bezpieczeństwie pracowników.

02 -

Zintegrowany System Zarządzania

Wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, który usprawnia wszelkie procesy zachodzące w naszej firmie.

Dążymy do tego, aby świadomość społecznej odpowiedzialności przenikała wszystkie procesy zachodzące w MKL BAU. Budowanie długofalowych relacji społeczno-biznesowych jest dla nas ważnym elementem strategii rozwoju.

03 -

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Podczas codziennej pracy kładziemy bardzo duży nacisk na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa co jest niezbędne dla ochrony naszego zdrowia i życia.

Mając na uwadze komfort pracowników, staramy się zapewnić im jak najdogodniejsze warunki zatrudnienia. Pracownicy biura w Siedlcach mają elastyczne godziny pracy, co umożliwia pogodzenie kariery zawodowej z życiem prywatnym.

04 -

Ochrona Środowiska

Staramy się, aby nasza działalność była przyjazna dla otaczającego nas środowiska naturalnego.

Wprowadzamy rozwiązania technologiczne ograniczające emisję zanieczyszczeń. Ograniczamy ilość drukowanych dokumentów, skupiając się na wersjach elektronicznych, a projekty budowlane prowadzimy z uwzględnieniem odpowiednich przepisów. Wprowadzamy też rozwiązania technologiczne ograniczające emisję zanieczyszczeń.

05 -

Innowacje

Prężny rozwój MKL BAU w Polsce oraz w Europie nie są jedynymi celami jakie stawiamy przed firmą.

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania techniczne oraz wdrażamy własne patenty. Poszukujemy rozwiązań skracających proces produkcji i będących jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Pierwszy z zarejestrowanych patentów dotyczy sposobu wytwarzania i zabezpieczania konstrukcji stalowych farbami poliestrowymi, w którym w trakcie malowania konstrukcję stalową wprawia się w drgania ultradźwiękowe za pomocą zamocowanego do konstrukcji stalowej przetwornika ultradźwiękowego.

This site is registered on wpml.org as a development site.