Stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy:
Budowy na terenie całej Polski

Zakres Obowiązków:

  • Kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym
  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie przedmiarów i sporządzanie obmiarów
  • Obsługa administracyjna biura budowy oraz pomoc w prowadzeniu korespondencji związanej z realizacją budowy
  • Przygotowywanie dokumentów technicznych dla podwykonawców
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji budowy oraz dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w realizacji ciekawych projektów

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    This site is registered on wpml.org as a development site.